Kur mes çiftit ka mosmarveshje dhe probleme tjera, a mund të jet kjo nga sehiret

0
108

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë. Në vazhdim stafi i faqes tonë për ju motra dhe vëllezër kemi përzgjedhur një video të shkurtër në të cilën në vazhdim do të dëgjojmë Hoxhë Sadulla Bajrami i cili do të përgjigjet në pyetjen Kam mosmarrveshje me gruan, dhe probleme tjera, a mund të jetë kjo nga magjia? ju ftojmë të ndjekim videon në vazhdim për të dëgjuar përgjigjen e plotë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here