Kërkohet ndihmë për shërimin e Omer Arifit (VIDEO)

0
634

Omer Arifi nga fshati Llapjan i Novobërdës ka nevojë për ndihmë në mënyrë që të shërohet nga sëmundja e quajtur ciroza hepatite.

Ai është vetëm nëntë muaj dhe ka pasur dy operime të cilat rezultuan pa sukses, njofton Klan Kosova.

Për ndihmë familja Arifi iu drejtua ministrisë së Shëndetësisë, ndërsa kjo e fundit iu siguroj atyre një pjesë të të hollave.

Kronikë nga Rilind Matoshi

Për ta ndihmuar familjen Arifi mund ta kontaktoni babain e Omer Arifit, numri kontaktues i Zeqir Arifit është: 044 870 219.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here